X edycja konkursu „Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa”.

Muzeum Dawnego Kupiectwa ogłasza po raz dziesiąty konkurs na Świdnicką Szopkę Bożonarodzeniową. Dotychczasowych dziewięć edycji konkursu spotkało się z dużym zainteresowaniem Świdniczan. W obecnej X edycji, podobnie jak w poprzednich, dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe, a zakwalifikowane do niego prace będą prezentowane na wystawie czasowej w salach Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Rynek 37. Do zmierzenia się z tym plastycznym wyzwaniem, w którym oprócz elementów typowej szopki bożonarodzeniowej zawarte muszą być architektoniczne „akcenty” świdnickie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta. Oceniane prace mogą być wykonywane indywidualnie i zbiorowo. Liczymy na udział dzieci i młodzieży szkolnej, jak również na szopki wykonywane w gronie rodzinnym. Mamy nadzieję, na liczny udział rodzin, które ze swoimi pociechami mogą stworzyć piękne dzieła, spędzając z nimi wspólnie więcej czasu. Zapraszając Państwa do wzięcia udziału w konkursie dołączamy także jego szczegółowy regulamin oraz klauzulę informacyjna RODO. Mamy nadzieję na liczny udział Świdniczan w naszej tradycyjnej świątecznej inicjatywie.

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ

Klauzula informacyjna RODO do pobrania TUTAJ